FARK

Hakkımızda

FARK BİLGİ İŞLEM,1997 yılında Mehmet Said Dedehayır’ın öncülüğünde perakende sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

 

Fark Bilgi İşlem perakende sektörüne;

Pos kasa sistemleri, dokunmatik pos sistemleri, PDKS, barkod okuyucular, barkodlu teraziler, barkod yazıcılar, arka ofis programları, el terminalleri, ürün güvenlik sistemleri, endüstriyel paketleme çözümleri, satış destekleme ürünleri alanlarında hizmet vermektedir.

Dünyaca ünlü markalarla işbirliği yapan Fark Bilgi İşlem;

Toshiba, Dibal, La Minerva, Datamax, Datalogic, Honeywell, Motorola ve Zebra , Olivetti markalarıyla iş ortaklığı kurmuştur.

Müşteri memnuniyetini %97’lerden %100 ‘e çıkarmayı kendisine amaç edinen Fark Bilgi İşlem bu amaç doğrultusunda sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz etmeye çalışmaktadır.

Fark Bilgi İşlem kurulduğu günden bu yana profesyonel çalışmaları, dürüst yaklaşımı ve pazarı geliştirme çabaları ile perakende sektöründe sağlam bir yere sahiptir.Kurulduğu günden itibaren sektöründe hızla büyüyen Fark Bilgi İşlem,kendilerine güvenen ve her konuda destek olan müşterilerine sonsuz çözümleri sunarak çalışmalarına devam etmektedir.

SEKTÖRLERE UYGUN ÇÖZÜMLERİMİZ

Fark Bilgi İşlem olarak kurulduğu günden bugüne kadar her zaman yenilikçi ve gelişen teknolojiyle çözüm sunmayı ilke edinerek, bir çok sektör de ürün ve yazılım çözümleri sunmaktadır. Fark Bilgi İşlem; işbirliği yaptığı dünyaca ünlü markaların ürünleriyle ve bunlara destek olacak yazılım çözümleriyle kaliteli ve çözüm odaklı ürünler ve hizmetler sunmaktadır.

Detaylı Bilgi