Posback Yeni Nesil Perakende Yazılımı

Her türlü dağıtım ve satış kanalları yönetiminden satış sonrası servise kadar tüm perakende süreçlerinde verimliliğinizi artırın!

 

 

 POSBACK Merkezi Yönetim ve Kasa Yazılımı

Dijitalleşen perakendecilik ve geleneksel mağazacılık Tüketicinin satın alma yolculuğunda; ürün bulma ve satın alma adımlarından önce gelen farkındalık yaratma, ilham verme ve araştırma yapma adımlarında, perakende şirketleri için markanın hikâyesini anlatmak ve müşteri ile olan ilişkisini güçlendirmek için fiziksel mağaza hâlâ çok önemlidir. Bu noktada perakendeciler, müşterileri fiziksel mağazalara çekebilmek için değişen mağaza rollerini ve müşteri eğilimlerini çok iyi anlamalıdır. Perakende yöneticileri, firmalarının dijital dönüşüm sürecinde izlemesi gereken bir yol haritası belirlemelidir. Bu yol haritası, mağaza çalışanlarının güçlendirilmesi, mağaza altyapısının etkinleştirilmesi ve mağaza içi müşteri ihtiyaçlarının karşılanması ile başlamalıdır. Bu aşama tamamlandıktan sonra uzmanlar, müşterilerin alışveriş yapmasını ve satın almasını kolaylaştırmak için veri ve teknolojileri entegre eden alışveriş deneyimlerini geliştirmelidir. Bu noktada da perakendeciler; ilgili, değerli ve benzersiz müşteri deneyimlerini optimize eden teknolojilere yatırım yapmalıdır.

PosBack perakendecilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak,  tüm isteklerini ve ihtiyaçları olan her şeyi onlara kusursuz bir şekilde sunar. Yılların getirdiği deneyimini ve tecrübesini PosBack ile müşterilerine aktarır.

PosBack,  perakende sektörünün tüm özelliklerine sahip olup, her türlü satış noktasında size destek olacak en güçlü yardımcınızdır.

PosBack sahip olduğu  satış özellikleri,  gelişmiş promosyon ve kampanya  özelliklerine ek olarak, mağazanızın iş maliyetini azaltarak, güvenliğini sağlar ve  merkezi yönetim alt yapısı, gelişmiş promosyon  yönetimi ve diğer birçok özelliği ile firmanıza güç katar. 

Firmalar müşterilerne  iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için etkili, yüksek performanslı ve çok yönlü çözümlere ihtiyaç duymaktadır. Müşterilerin alışveriş deneyimlerini daha kolay  hale getirmek açısından teknoloji perakende de önemli rol oynamaktadır. 

Perakendenin değişen ihtiyaçlarına ve her türlü beklentilerine cevap vermek için geliştirilen PosBack perakende çözümleri ve PosBack Kasa Yazılımı, gelişmiş özellikleriyle  müşterilerine değer katmaktadır. 

Hergün gelişen alt yapısı ve yenilenen özellikleri ile PosBack perakende ve süreçlerini yakından takip ederek her zaman kendisini geliştirmekle birlikte müşterilerinin istek ve taleplerini hızlı bir şekilde yerine getirmektedir.

 

SATIŞ VE OPERASYON 

 

PosBack, satış fonksiyonlarının yanı sıra kampanya, otomatik iade, müşteri yönetimi ,sadakat kart puanı,  promosyon, kupon, hediye kartı gibi özellikler ile mağazanızın verimliliğini artırırken,  e-arşiv/e-fatura desteği gibi özellikleriyle mağaza operasyonlarını yönetir ve müşterilerinizin keyifli bir alışveriş yapmasına imkan tanır.

PosBack'in yetkilendirme özelliği ile mağaza, kasa ve kasiyer bazında güvenliğinizi ön planda tutmuş olursunuz. Ayrıca PosBack KÖS (Kayıp Önleme Sistemi) ile de belirleyeceğiniz bir çok parametreler ile kasiyerin tüm hareketlerini merkezi ve lokal olarak loglayabilirsiniz.

PosBack Kasa Yazılımı kolay ve kullanıcı dostu arayüzü ile kasiyerlerin performansına doğrudan etki yapacak ve hataları en aza indirgeyebileceksiniz.

MERKEZİ YÖNETİM

PosBack merkezi yönetim sayesinde  tüm şubelerini merkezden izleme, yönetme, tek noktadan parametrelerin oluşturulmasına  olanak sağlayarak hızlı aksiyon alma  imkanına sahip olur. 

Çoğu işlemi otomatik ve uzaktan yaparak  PosBack ile mağazalarınızda  hızlı ve sorunsuz aksiyon alabilirsiniz.

 

OTOMATİK İADE - SMS ENTEGRASYONU (ÜRÜN, FİŞ İPTALİ - PUAN KULLANIMI)

Perakende de puan, kupon, hediye kartı, kredi kartı ödemeleri,  sanal ürün satışı vb durumlar  iade işlemlerini daha karmaşık hale getirmektedir. Bu durum perakendecilerin mutabakat süreçlerini zorlaştırırken, iade hatalarına sebep olabilmektedir.  PosBack'in otomatik iade yapısı, iade işlemi esnasında tüm bu süreçleri  değerlendirerek hesaplamaları otomatik olarak yapar ve online olarak gerçekleştirir. Bu özellik sayesinde iadelerden doğabilecek kayıplar ortadan kalkar ve çok şubesi olan perakendecinin tüm mağaza alt yapısında müşteri iadesini sorunsuzca yapar.

Ürün, fiş iptallerinizi yine merkezi yönetim ile SMS ile yapabilir, şubenizde konumlandırdığınız bir mobil telefona iptal ve puan kullanımları öncesi sms ile şifre göndererek,  mağaza işleyişine hız ve güvenilirlik katabilirsiniz.

 

KAMPANYA , PROMOSYON , ÇEK ,PUAN VE MÜŞTERİ YÖNETİMİ

Kampanya yönetimi, sayesinde  işletmenizde müşteri memnuniyetini arttırırken, kolay yönetimi ile dilediğiniz promosyon, puan vb gibi uygulamaları tek noktadan yapabilirsiniz. 

En zor ve karışık  kampanyaları kolaylıkla oluşturabilmenizi ve yönetebilmenizi sağlayabilen kampanya wizardı ile hem kazanma hem de harcama kampanyalarını ayrı ayrı tanımlama imkânı sağlar. PosBack Promosyon modülü  müşteri için en iyi kampanyayı seçerek müşteri memnuniyetini sağlar.

Kasalarınızda otomatik iade ile şubelerinizdeki ve kasiyerlerinizdeki manuel işlemi ortadan kaldırarak müşterini alışveriş keyfini daha arttırırken, iadelerde kampanyalarda yaşanabilecek tüm olumsuzlukları da ortadan kaldırabileceksiniz.

VERİ AKTARIMI

Merkez, mağaza ve kasa arasında güvenilir veri akışı otomatik bir şekilde yapılırken, işletmenizin sahip olduğu altyapı ve ihtiyaçlara göre yapılandırılabilir. Böylece merkezden yapılan tüm tanımlamalar, aktarımlar ve değişiklikler anında mağaza ve kasalara aktarılır. Mağazalarda ve kasalarda yapılan tüm işlemler otomatik olarak merkezde toplanır. 

 

 

 

Test

Form Gönderimi

Tamam